The Better Mega Menu (3.0.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: Menu
ml: മെനു

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
