The Better Mega Menu (3.0.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Save
mn: Хадгалах

en: Menu
mn: Цэс

en: Theme
mn: Загвар

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Blocks
mn: Хавтангууд
