The Better Mega Menu (3.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Reset
ru: Сбросить

en: None
ru: Нет

en: Center
ru: Центр

en: Save
ru: Сохранить

en: Icon
ru: Иконка

en: Menu
ru: Меню

en: Theme
ru: Тема

en: CSS class
ru: CSS-класс

en: Menu Title
ru: Заголовок меню

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Menu Name
ru: Название меню

en: Alignment
ru: Выравнивание

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Slide
ru: Слайд

en: Blocks
ru: Блоки

en: Animation
ru: Анимация

en: About
ru: Информация

en: Add row
ru: Добавить строку

en: Zoom
ru: Масштабировать

en: Uses
ru: Использование

en: Justify
ru: По ширине

en: Elastic
ru: Эластичный

en: Mobile breakpoint
ru: Мобильный брикпоинт
