The Better Mega Menu (3.0.0-alpha4) - en to de translation catalogue (28 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: None
de: Keine

en: Center
de: Zentriert

en: Save
de: Speichern

en: Icon
de: Symbol

en: Menu
de: Menü

en: CSS class
de: CSS-Klasse

en: Menu Title
de: Menütitel

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Menu Name
de: Name des Menüs

en: Alignment
de: Ausrichtung

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Block Configuration
de: Blockeinstellungen

en: Blocks
de: Blöcke

en: About
de: Über

en: Add row
de: Zeile hinzufügen

en: Menu Item
de: Menüpunkt

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Justify
de: Blocksatz

en: Elastic
de: Elastisch

en: Theme Name
de: Name des Themes

en: The %label Example was not saved.
de: Das Beispiel %label wurde nicht gespeichert.

en: Animation delay (ms)
de: Animationsverzögerung (ms)

en: Mobile breakpoint
de: Mobiler Breakpoint
