The Better Mega Menu (3.0.0-alpha5) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: Center
is: Miðja

en: Save
is: Vista

en: Icon
is: Táknmynd

en: Menu
is: Valmynd

en: Theme
is: Þema

en: ID
is: Kenni

en: CSS class
is: CSS klasi

en: Alignment
is: Jöfnun

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Blocks
is: Blokkir

en: About
is: Um
