The Better Mega Menu (3.0.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Reset
ja: リセット

en: None
ja: なし

en: Center
ja: 中央

en: Save
ja: 保存

en: Icon
ja: アイコン

en: Menu
ja: メニュー

en: Theme
ja: テーマ

en: CSS class
ja: CSSクラス

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Menu Name
ja: メニュー名

en: Alignment
ja: 位置揃え

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Slide
ja: スライド

en: Blocks
ja: ブロック

en: Animation
ja: アニメーション

en: About
ja: アバウト

en: Add row
ja: 行の追加

en: Zoom
ja: ズーム

en: Uses
ja: 機能

en: Justify
ja: 正当化する
