The Better Mega Menu (3.0.0-alpha5) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Menu
my: မီနူး

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: About
my: အကြောင်း

en: Justify
my: ညှိရန်
