TB Mega Menu (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Group
ps: ګروپ

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Center
ps: منځ

en: Default
ps: تلواله

en: Alignment
ps: پرليكتيا

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Style
ps: ډول

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Justify
ps: برابر
