The Better Mega Menu (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: list
he: רשימה

en: Delete
he: מחיקה

en: Group
he: קבוצה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Center
he: מרכז

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Icon
he: סמל

en: Menu
he: תפריט

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: navigation
he: נווט

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Menu Name
he: שם התפריט

en: Alignment
he: יישור

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Style
he: סגנון

en: Blocks
he: בלוקים

en: Blue
he: כחול

en: Black
he: שחור

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Justify
he: יישור לשני הצדדים
