The Better Mega Menu (8.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (26 entries)

en: list
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: false
kn: ಅಸತ್ಯ

en: true
kn: ಸತ್ಯ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Animation
kn: ಸಜೀವನ(ಅನಿಮೇಶನ್‌)

en: Black
kn: ಕಪ್ಪು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Zoom
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು
