The Better Mega Menu (8.x-1.0-rc1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: list
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་
