The Better Mega Menu (8.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: list
hu: lista

en: Delete
hu: Törlés

en: Group
hu: Csoport

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Center
hu: Középen

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Icon
hu: Ikon

en: Menu
hu: Menü

en: Theme
hu: Smink

en: ID
hu: Azonosító

en: navigation
hu: navigáció

en: Menu Title
hu: Menü címe

en: false
hu: hamis

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Menu Name
hu: Menü neve

en: Alignment
hu: Igazítás

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: Style
hu: Stílus

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Green
hu: Zöld

en: Blue
hu: Kék

en: Animation
hu: Animáció

en: Black
hu: Fekete

en: About
hu: Leírás

en: Add row
hu: Sor hozzáadása

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: An unknown error occurred.
hu: Ismeretlen hiba történt.

en: Uses
hu: Használat

en: Justify
hu: Sorkizárt

en: Elastic
hu: Rugalmas
