The Better Mega Menu (8.x-1.0-rc1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: list
mg: lisitra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Group
mg: Vondrona

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
