The Better Mega Menu (8.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: list
sr: листа

en: Delete
sr: Избриши

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Icon
sr: Икона

en: Menu
sr: Мени

en: Theme
sr: Тема

en: ID
sr: ИД

en: Main navigation
sr: Главна навигација
