The Better Mega Menu (8.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: list
ur: فہرست

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Group
ur: گروپ

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Center
ur: وسط

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Icon
ur: آئیکن

en: Menu
ur: مینیو

en: ID
ur: شناخت

en: Blocks
ur: بلاکس
