The Better Mega Menu (8.x-1.0-rc2) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: list
fil: listahan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Group
fil: Grupo

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Blocks
fil: Mga tipak

en: Main navigation
fil: Pangunahing paglalayag
