The Better Mega Menu (8.x-1.0-rc2) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: list
ga: liosta

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta
