The Better Mega Menu (8.x-1.0-rc2) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: list
ku: لیستە

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Group
ku: گرووپ

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Menu
ku: پێڕست

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Blue
ku: شین

en: Black
ku: ڕەش

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
