The Better Mega Menu (8.x-1.0-rc2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: list
sq: lista

en: Delete
sq: Fshij

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Reset
sq: Rifillo

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Menu
sq: Menuja

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Blue
sq: Blu

en: Black
sq: E zezë

en: About
sq: Informacione
