The Better Mega Menu (8.x-1.0-rc3) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: list
sk: zoznam

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Group
sk: Skupina

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Center
sk: Na stred

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Icon
sk: Ikona

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: navigation
sk: navigácia

en: Menu Title
sk: Názov menu

en: false
sk: nie

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Menu Name
sk: Meno menu

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Style
sk: Štýl

en: Blocks
sk: Bloky

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Animation
sk: Animácia

en: Black
sk: Čierna

en: About
sk: Informácie o

en: Add row
sk: Pridať riadok

en: Uses
sk: Používa

en: Justify
sk: Zarovnať do bloku
