The Better Mega Menu (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Group
eu: Taldea

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Center
eu: Erdian

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Menu
eu: Menua

en: Theme
eu: Tema

en: ID
eu: IDa

en: Menu Title
eu: Menuaren Izenburua

en: false
eu: gezurra

en: Alignment
eu: Lerrokadura

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Style
eu: Estiloa

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Blue
eu: Urdina

en: Black
eu: Beltza

en: About
eu: (r)i buruz

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Justify
eu: Justifikatu
