The Better Mega Menu (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Group
ar: المجموعة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: Center
ar: المركز

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Icon
ar: أيقونة

en: Menu
ar: القائمة

en: Theme
ar: حلة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: تأكيد متأكد من حذف %name ؟

en: Alignment
ar: المحاذاة

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Style
ar: نمط

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Blue
ar: أزرق

en: Black
ar: أسود

en: About
ar: حول

en: Add row
ar: إضافة صف

en: Main navigation
ar: القائمة الرئيسية

en: Uses
ar: الاستخدامات
