The Better Mega Menu (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Group
be: Група

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Center
be: Цэнтр

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Menu
be: Меню

en: Theme
be: Тэма

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: false
be: ня слушна

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Blocks
be: Блокі

en: About
be: Аб

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Uses
be: Выкарыстанне
