The Better Mega Menu (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Menu
eo: Menuo

en: ID
eo: Identigilo

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua

en: Black
eo: Nigra
