The Better Mega Menu (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Group
te: సమూహం

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Menu
te: మెనూ

en: Theme
te: అలంకారం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Style
te: శైలి

en: Blue
te: నీలం

en: Black
te: నలుపు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
