The Better Mega Menu (8.x-1.10) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Group
cs: Skupina

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Center
cs: Na střed

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Icon
cs: Ikona

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Menu Title
cs: Název menu

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Alignment
cs: Zarovnání

en: Style
cs: Styl

en: Blocks
cs: Bloky

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: Black
cs: Černý

en: About
cs: Popis

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Uses
cs: Použití

en: Justify
cs: Zarovnat do bloku
