The Better Mega Menu (8.x-1.10) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Group
lt: Grupė

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Center
lt: Centras

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Icon
lt: Piktograma

en: Menu
lt: Meniu

en: Theme
lt: Tema

en: Menu Title
lt: Meniu pavadinimas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Menu Name
lt: Meniu pavadinimas

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Style
lt: Stilius

en: Blocks
lt: Blokai

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Black
lt: Juoda

en: About
lt: Apie

en: Add row
lt: Pridėti eilutę

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Uses
lt: Naudoja

en: Justify
lt: Lygiuoti su abiem paraštėm
