The Better Mega Menu (8.x-1.10) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Group
sv: Grupp

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: Center
sv: Centrerad

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Icon
sv: Ikon

en: Menu
sv: Meny

en: Theme
sv: Tema

en: Menu Title
sv: Menytitel

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Menu Name
sv: Namn på meny

en: Alignment
sv: Placering

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Slide
sv: Glida

en: Style
sv: Stil

en: Blocks
sv: Block

en: Green
sv: Grön

en: Blue
sv: Blå

en: Animation
sv: Animering

en: Black
sv: Svart

en: About
sv: Om

en: Add row
sv: Lägg till rad

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Uses
sv: Använder

en: Justify
sv: Justera

en: Elastic
sv: Elastisk
