The Better Mega Menu (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Group
ca: Grup

en: Yes
ca: Sí

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Center
ca: Centre

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Icon
ca: Icona

en: Menu
ca: Menú

en: Theme
ca: Tema

en: Menu Title
ca: Títol del menú

en: false
ca: fals

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Menu Name
ca: Nom del menú

en: Alignment
ca: Alineació

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Style
ca: Estil

en: Blocks
ca: Blocs

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Black
ca: Negre

en: About
ca: Detalls

en: Add row
ca: Afegeix una línia

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Uses
ca: Usos

en: Justify
ca: Justifica
