The Better Mega Menu (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Group
et: Grupp

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Center
et: Keskel

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Icon
et: Ikoon

en: Menu
et: Menüü

en: Theme
et: Teema

en: false
et: vale

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Alignment
et: Joondus

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Style
et: Stiil

en: Blocks
et: Plokid

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Black
et: Must

en: About
et: Programmist

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Uses
et: Kasutab

en: Justify
et: Rööpjoondus
