The Better Mega Menu (8.x-1.5) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Group
bo: ཁག

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Alignment
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Left
bo: གཡོན

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Add row
bo: ཕྲེང་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Justify
bo: ཟུར་སྙོམས་སྒྲིག
