The Better Mega Menu (8.x-1.5) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Group
oc: Grop

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Center
oc: Centre

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Menu
oc: Menú

en: Theme
oc: Tèma

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: false
oc: fals

en: Alignment
oc: Alinhament

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Style
oc: Estil

en: Blocks
oc: Blòts

en: Green
oc: Verd

en: Blue
oc: Blau

en: Black
oc: Negre

en: About
oc: A prepaus

en: Add row
oc: Apondre una linha

en: Uses
oc: Usatges

en: Justify
oc: Justifier
