The Better Mega Menu (8.x-1.5) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ
