The Better Mega Menu (8.x-1.6) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Group
af: Groep

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Center
af: Senter

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Blocks
af: Blokke

en: Blue
af: Blou

en: Black
af: Swart
