The Better Mega Menu (8.x-1.6) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Group
da: Gruppe

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Reset
da: Gendan

en: None
da: Ingen

en: Center
da: Centreret

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Icon
da: Ikon

en: Theme
da: Tema

en: Menu Title
da: Menutitel

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Alignment
da: Justering

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Style
da: Typografi

en: Blocks
da: Blokke

en: Green
da: Grøn

en: Blue
da: Blå

en: Black
da: Sort

en: About
da: Om

en: Add row
da: Tilføj række

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Uses
da: Bruger

en: Justify
da: Justeret

en: Select Block
da: Vælg blok

en: Edit links
da: Redigér links

en: Always show submenu
da: Vis altid undermenu
