The Better Mega Menu (8.x-1.6) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Group
hr: Grupa

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Center
hr: Centar

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Icon
hr: Ikona

en: Menu
hr: Izbornik

en: Theme
hr: Tema

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Style
hr: Stil

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Blue
hr: Plava

en: Black
hr: Crna

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
