The Better Mega Menu (8.x-1.6) - en to it translation catalogue (26 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Group
it: Gruppo

en: Yes
it: Sì

en: Reset
it: Ripristina

en: None
it: Nessuno

en: Center
it: Centro

en: Save
it: Salva

en: Default
it: Predefinito

en: Icon
it: Icona

en: Theme
it: Tema

en: Menu Title
it: Titolo del Menù

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Alignment
it: Allineamento

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Style
it: Stile

en: Blocks
it: Blocchi

en: Green
it: Verde

en: Blue
it: Blu

en: Black
it: Nero

en: About
it: Informazioni

en: Add row
it: Aggiungi riga

en: Main navigation
it: Navigazione principale

en: Uses
it: Usa

en: Justify
it: Giustificato

en: Elastic
it: Elastica
