The Better Mega Menu (8.x-1.6) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Group
ps: ګروپ

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Center
ps: منځ

en: Default
ps: تلواله

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Theme
ps: ویینه

en: ID
ps: پېژند

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Alignment
ps: پرليكتيا

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Style
ps: ډول

en: Blocks
ps: غونډونه

en: About
ps: په اړه

en: Justify
ps: برابر
