The Better Mega Menu (8.x-1.7) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Group
bs: Grupa

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Menu
bs: Meni

en: Theme
bs: Tema

en: Style
bs: Stil

en: Blocks
bs: Blokovi

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija
