The Better Mega Menu (8.x-1.7) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Group
fi: Ryhmä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: Center
fi: Keskellä

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Icon
fi: Ikoni

en: Menu
fi: Valikko

en: Theme
fi: Teema

en: CSS class
fi: CSS-luokka

en: Menu Title
fi: Valikon Otsikko

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Alignment
fi: Tasaus

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Slide
fi: Liu'uta

en: Style
fi: Tyyli

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Black
fi: Musta

en: About
fi: Tietoja

en: Add row
fi: Lisää rivi

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Uses
fi: Käyttää

en: Justify
fi: Tasaa molemmat reunat

en: Elastic
fi: Joustava
