The Better Mega Menu (8.x-1.9) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Group
nn: Gruppe

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Blocks
nn: Blokkar
