Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Monthly
hu: Havonta

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Custom
hu: Egyéni

en: Server address
hu: Kiszolgáló címe

en: CSV file
hu: CSV fájl

en: Yearly
hu: Évi

en: No file was uploaded.
hu: Nem történt fájlfeltöltés.

en: Remote URL
hu: Távoli webcím
