Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Port
hy: Պորտ
