Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Port
lv: Ports
