Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
am: ንቁ

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Custom
am: ብጁ
