Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Save
az: Saxla

en: Custom
az: Seçilmiş
