Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Daily
fr: Quotidien

en: Weekly
fr: Hebdomadaire

en: Monthly
fr: Mensuellement

en: Name
fr: Nom

en: Import
fr: Importer

en: Save
fr: Enregistrer

en: Custom
fr: Personnalisé

en: CSV file
fr: Fichier CSV

en: Yearly
fr: Annuellement

en: No file was uploaded.
fr: Aucun fichier n'a été transféré.

en: Remote URL
fr: URL distante
