Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Save
gl: Gardar

en: Custom
gl: Personalizado

en: Port
gl: Porto

en: Yearly
gl: Anualmente
