Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Custom
hr: Prilagođeno
