Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Monthly
mr: मासिक(Monthly)

en: Name
mr: नाव

en: Import
mr: आयात

en: Save
mr: संरक्षीत
